banner

Transformačné kľúče

Naučíme vás užívať si život pokojne a s ľahkosťou. Zamilujete sa do seba a necháte sa bez námahy unášať riekou života k vytúženému cieľu.

Transformačné kľúče je nekonečný rad pokračujúcich seminárov, kde riešime aktuálne témy, ktoré práve ťažia ľudí. Láska, kreativita, identita. Aj to sú témy, ktorým sme sa v rámci večerných seminárov venovali.

Príďte sa zbaviť negatívnych podprahových vzorcov správania, ktoré vedú do role obete a začarovaných cyklov, z ktorých niet úniku. Spoločne nájdeme kľúč na odomknutie cesty k novému životu.

Nosíte v hlave nápady a nikdy ich nezrealizujete?

Sebadôvera

Pomôže vám Transformačný kľúč s názvom Vnútorný diktátor. Pozrieme sa na vaše pochované sny a nefungujúcu žijúcu realitu. Vnesieme svetlo do prítomnosti, objavíme vnútorných démoníkov a pritom sa budeme dobre smiať a baviť.

Máte pocit, že sa nachádzate medzi dvoma oblasťami vášho života?

Šťastie

Žijete rutinným životom a počujete volanie nového neznámeho? Uvoľníme našu myseľ tak, že budete schopný vytvoriť niečo nové, niečo dokonalé, čo pramení priamo zo srdca.

„Začnite si užívať život“

Termíny seminárov

Jana Hrabovská

„Zúčastnila som sa na seminári (27.1.2018) a bol to pre mňa hlboký a krásny zážitok. Cítila som sa vďaka vám veľmi príjemne, ste úžasní ľudia. 🙂 . Bolo toho na mňa naraz trošku veľa, popoludní som už bola aj unavená, ale dnes som od rána cítila množstvo energie. Je to možné, že aj keď som si nenechala urobiť konšteláciu, tak to pozitívne prostredie a to, čo sa tam dialo, na mňa pôsobilo? Takto nadšená odchádzala z Trnavy aj moja neterka Katka."

Gabika Čepičanová

„Konštelácie sú úžasný spôsob, ako pochopiť situácie, ktoré sa vám v živote opakujú. Ja vďaka nim žijem plnohodnotný život, som pokornejšia. Zlepšili sa mi vzťahy s rodinou, priniesli mi kvalitné priateľstva. Vďaka nim mám žijem svoj život, darí sa mi a fičím si na dobre vlne. Viem, že keď príde situácia, s ktorou si nebudem vedieť rady, konštelácie mi ukážu príčinu a Korčekovci mi zas ukážu smer, ako z toho von. A nie je na tom nič náročné, žiť jednoduchý život.“

Alexandra Gombošová

„V srdci prechovávam veľkú vďačnosť k Márii. Vďaka Venušiam som objavila v sebe jedno tak prenádherné stvorenie, s ktorým sa ešte stále len zbližujem. Skrytá Venuša vo mne je zdrojom mojej jedinečnosti, sily a nádeje. Ďakujem Márii za to, že ma s ňou zoznámila. Ďakujem jej, že som dostala možnosť budovať ten najkrajší a najzmysluplnejší vzťah, aký si len viem predstaviť. Vzťah sama so sebou...”