Koučingové konzultácie

Naučíme vás zvládať záťažové situácie v zamestnaní aj osobnom živote.

Koučingové konzultácie odstránia zábrany, ktoré vás brzdia v ceste za vytúženým cieľom. Zistíme, kde pramení blok, a po jeho odstránení znovu prebudíme samostatnosť, kreativitu a motiváciu. Odstránenie stresov sa prejeví nielen v profesionálnom živote, ale aj v každonenných situáciách.

Koučovacia metóda vznikla pre potreby športovcov, najmä futbalistov, a jej výhody sa postupne začali využívať na motiváciu zamestnancov k väčším výkonom. Jej cieľom je ohľaduplne učiť zamestnanca na vlastných skúsenostiach, bez použitia príkazov. Každá hodina je preto na mieru ušitá klientovi.

Aké problémy riešia konzultácie?

  • Zlepšovanie vzťahov v práci aj rodine
  • Komunikačné zlepšovanie
  • Budovanie sebavedomia
  • Syndróm vyhorenia
  • Stratu motivácie
  • Rôzne závislosti a fóbie
  • Poruchy učenia
  • Športové výkony

„Zbavte sa blokov, ktoré ohrozujú vašu kariéru“

Individuálnu konzultáciu a poradenstvo si môžete dohodnúť e-mailom alebo telefonicky.

Kontaktujte nás

Barbora M.

Dobrý deň, pred 20 rokmi a viac ste mi veľmi pomohli a ja som sa vtedy hodne zmenila a všetko čo sa mohlo upraviť sa upravilo a bolo to úžasné. Teraz by som chcela postúpiť na ďalší level. Lebo už dlhšiu dobu som cítila, že by som vás chcela kontaktovať, ale až teraz ma to ku vám „púšťa“. Odišla som z prace a potrebujem sa pohnúť ďalej v tom, čo by som chcela robiť a čo ma baví. Chcem nájsť riešenie a posunúť sa v živote, vo finančnej sfére aj vo sfére pracovnej. Vyriešiť vzťahové veci. Partnerský vzťah. Pritiahnutie najvhodnejšieho kompatibilného partnera. Ďakujem veľmi pekne. 10/2019

Harry S. Truman

„Zistil som, že vynikajúcim lídrom je človek, ktorý dokáže prinútiť iných ľudí k tomu, aby robili niečo, do čoho sa im nechcelo, a aby to robili radi.“

Jana Hrabovská

„Zúčastnila som sa na seminári (27.1.2018) a bol to pre mňa hlboký a krásny zážitok. Cítila som sa vďaka vám veľmi príjemne, ste úžasní ľudia. 🙂 . Bolo toho na mňa naraz trošku veľa, popoludní som už bola aj unavená, ale dnes som od rána cítila množstvo energie. Je to možné, že aj keď som si nenechala urobiť konšteláciu, tak to pozitívne prostredie a to, čo sa tam dialo, na mňa pôsobilo? Takto nadšená odchádzala z Trnavy aj moja neterka Katka."